Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
  By Mustafa Organizasyon Tarafından Hazırlanan Gecede Kıraç evlendi.
Ali Tufan Kıraç ve Ayşe Şule Bilgiç, yıllardır süren birlikteliklerini evliliklerle sonuçlandırdılar.
Nikah Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekti. Nikahı Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk kıydı.
Gelin ve damadın nikah şahidi, TMC Yönetim Kurulundan Cevat Saraç ve Mustafa Karahan oldu. Ünlü sanatçının yakın dostlarının ve ailelerinin yeraldığı geceye Aziz Yıldırım, Ali Koç , Fenerbahçe kulübündeki tüm dostları katıldı. Kıraç'ın minik bir konser verdiği gecede, düğün pastası yerine Maraş dondurmasını kesildi. Kıraç, kendi yöresine ait bu geleneği, düğününde gerçekleştirdi...
Bütükmek için istediğiniz resmin üzerine tıklayabilirsiniz.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
 
Sizlerinde düğününüzü gelin birlikte özel kılalım hayata attığınız en önemli imza sizin ve sevdiklerinizin unutamayacakları rüya gibi bir düğün organizasyonu ile başlasın.
Düğün organizasyonunuz için organizasyon firmamızın temel ilkesi Başrolünü paylaşacağınız hayatınızın en özel senaryosunu birlikte oluşturabilmektir. Öyle ki düğün organizasyonunuz kendi kişisel tercihlerinize göre çok sade ama bir o kadar asil ve şık bir düğün şeklinde planlanabileceği gibi, herkesi şaşırtabilecek hiç kimsenin beklemediği heyecan ve sürprizlerle dolu bir düğün organizasyonu da olabilir.Düğün organizasyonu ucu bucağı olmayan okyanusa benzer; organizasyon firması olarak düğünün rotasını belirleyip , düğünü a'dan z'ye planlayarak kusursuz finale ulaştırmak en önemli sorumluluğumuzdur.